Kuşe Etiket Baskı Özellikleri

Ebatlar (cm):

  • (5x5)/ (8.5x5)/ (9.5x13.5)/ A6 (10.5x14.8)/ A5 (14.8x21)/ A4 (21x29.7)/ A3 (29.7x42)/ (32x47)
  • Ayrıca (32x47) ebatına kadar istediğiniz bir ebatta veya farklı bir kesim şekli için özel teklif isteyebilirsiniz.

Kağıt Çeşidi:

  • 170 gr.  Kuşe Etiket

Kuşe Etiket / Sticker

Firmanızın tanınırlığı, marka değerinizin yükselmesi ve akılda kalıcılığı açısından etkili bir yöntem de etiketlerdir. Etiketler birçok alanda kullanılabilen bir üründür. Öğrencilerin kitap ve defterlerinden çantalarına, dizüstü bilgisayarlardan ürün fiyatlandırmaya, dosya arşivlemeye, reklamcılığa kadar pek çok farklı yerde farklı amaçlar için kullanılabilir.

Etiket baskıları için pek çok ebat ve malzeme seçeneği vardır. Aşağıda örneklerini sıralayacağımız bu ürünlere Bizimajans.com üzerinden kolayca ulaşabilir, kendi tasarımlarınızı yapabileceğiniz hazır şablonlardan faydalanarak rahatça siparişinizi verebilirsiniz.

Etiket için birkaç santimden 15-20 santimetrekareye kadar ebat çeşitliliği vardır. Kullanacağınız alanı göz önünde bulundurarak size uygun ebat ve malzemeyi seçmeli, standart ölçülerde çalışmalı, etiket baskı fiyatlarının adet, malzeme ve ebada göre farklılık gösterdiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

KDV Hariç Fiyat : 564,38TL
Birim Fiyat:2,26TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar