Amerikan Servis Baskı Özellikleri

Ebatlar (cm):

  • A4 (21x29.7)/ A3 (29.7x42)

Kağıt Çeşitleri:

  • 70 gr./ 80 gr./ 90 gr.  1. Hamur, 115 gr.  Mat Kuşe

Amerikan Servis Baskısı Hakkında

Pratikliği ve kazandırdığı zaman dolayısıyla tercih edilen Amerikan servisler, sahip olduğu bu özellikler neticesinde lokanta, kafe ve özellikle son zamanlarda evlerin vazgeçilmez bir ürünü haline gelmiştir. Kâğıt baskılı bu Amerikan servisler sayesinde sofralar renkli tasarımlarla süslenirken, kırıntı ve lekelerin çabucak temizlenmesine de yarıyor.

Amerikan servis baskısı yaptırdığınızda hem zamandan tasarruf yapar hem de temizliği sağlarsınız. Firmanızın müşteri tarafından algılanması da kolaylaşır. Unutmayın; ilk izlenim çok önemlidir.

Bizimajans.com’un sistemi sayesinde Amerikan servisleri kendi kendinize tasarlayıp, baskıya uygun formatta sipariş verebilirsiniz. Bundan sonrası bizimajans.com’un hünerli ve hızlı ellerinde. Birçok üründe olduğu gibi Amerikan servis siparişiniz de 24 saat içinde kargoya verilecektir.

Amerikan Servis Baskısı Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Amerikan servisler, eğer kafe ya da restoran içinse bu; müşterinizle temas kuracağınız ilk üründür. Estetik yönü güçlü ve etkileyici bir tasarım, size karşı ilgiyi artıracaktır.
  • Amerikan servislerinizde, firma logonuza ve iletişim bilgilerinize yer vermeyi unutmayın. Misafirlerinizin aklında yer etmeniz daha kolay olacaktır.
  • Kurumsal özelliklerinizi Amerikan servislerinize mutlaka yansıtın. Bu tüm pazarlama stratejiniz adına önemlidir.
  • Tasarlayacağınız Amerikan servis ebatlarını seçerken, hizmet vereceğiniz masa boyutlarına dikkat edin. Ürünlerinizin çok büyük ya da küçük olmaması gerekir.
  • Amerikan servislerinizin ilgi görmesini istiyorsanız tasarımın yanı sıra kurumsal kimliğinize uygun slogan ve cümleler kurmaya özen gösterin.
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

KDV Hariç Fiyat : 585,00TL
Birim Fiyat:2,34TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar