Broşür Baskı Özellikleri

Ebatlar (Açık Hali, cm):

  • (27x13)/ A4 (21 x 29,7)/  A3 (29.7x 42)
  • Ayrıca (39x27) ebatına kadar istediğiniz bir ebatta özel teklif isteyebilirsiniz.

 Bu ölçüler fiyatları belirleyen faktörlerin başında gelir. Bastıracağınız ürünü belirlerken mesajınızın yeteri kadar açıklayıcı olmasına dikkat etmelisiniz. Metninizin anlaşılabilir ve olabildiğince kısa tutulmuş olması en ideal olanıdır.

Kağıt Çeşitleri:

  • 115 gr./ 135 gr./ 170 gr.  Mat Kuşe

Kırım Çeşitleri:

  • Tek Kırım/ Z Kırım, İçe Kırım (Çift Kırım)/ Akordion Kırım (3 Kırım)/ Kırım Yok

Broşür Baskısı 

Marka değerinizi yükseltmek, reklam ve tanıtım amacınızı yürütmek için broşür vazgeçilmez bir araçtır. Broşür reklam dünyasının en eski ama eskimeyen yöntemlerinden biridir. Bir broşür, kendinizi anlatmak için en kolay yol olabilir.

Bizimajans.com ile ürünlerinizi ve faaliyetlerinizi çok rahat şekilde anlatacağınız tasarımlara çok kolay kavuşabilirsiniz. Yönergeleri takip ederek hazırlayacağınız zengin içerikli tasarımlar, kapı kapı dolaşıp grafiker aramaktan ve bunu nerede bastıracağınız düşüncesinden sizi kurtarır.

Bizimajans.com’un  sistemi sayesinde baskıya uygun formattaki tasarımlarınız hemen işleme alınacak, sipariş verdiğiniz online baskı hizmetimiz size ulaştırılacaktır.

Broşür Siparişi Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

Tasarımınızı açıklayıcı bir dile ve en az cümleyle anlatmaya çalışın. Vurgulayacağınız esas konuya odaklanın.

Görsel anlatıma dikkat edin ve gücünden faydalanın. Resim, şema ve fotoğraflar mesajınızın daha kalıcı olmasını sağlar.

İletişim bilgilerinizin eksiksiz olmasına dikkat edin. Sosyal medya hesaplarınız varsa bunlara da mutlaka yer verin.

Uzun uzun yazmak yerine, az ama öz bilgi vermek okunma oranını artıracaktır.

Tasarımlarınızın uyumlu renklerden oluşmasına dikkat edin. Kendinizi ifade ederken parlak ve canlı renklere mi yoksa mat renklere mi ihtiyacınız var, karar verin.

Broşürün kapağı her şeyde olduğu gibi tanışma yeridir. Tanışırken sizi merak etmelerini sağlayacak öğelere yer verin. Bunu görseller ve sloganlarla

Broşürde, potansiyel müşterilerinize, onlara ne değer katabileceğinizden bahsedin. Müşteriye doğrudan yapılan hitabet daha etkileyici olacaktır.

Broşür kapağının, müşterilerinizle ilk tanışma noktası olduğunu göz önünde bulundurarak, geri kalanını okutma isteği yaratacak görsel ve sloganlar kullanın.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

KDV Hariç Fiyat : 1.128,88TL
Birim Fiyat:4,52TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar