El İlanı Baskı Özellikleri

Ebatlar (cm):

  • (9.8x21)/ A6 (10.5x14.8)/ A5 (14.8x21)/ (15.5x23.5)/ A4 (21x29.7)

Kağıt Çeşitleri:

  • 80 gr.  1. Hamur, 90 gr./ 115 gr./ 135 gr./ 170 gr./ 350 gr.  Mat Kuşe

El İlanı Baskısı Hakkında

Tanıtım faaliyetlerinin vazgeçilmez bir ürünü olan el ilanları güçlü bir pazarlama aracıdır. Çok fazla detay vermeden anlatacağınız bilgiler, bu ilanlar vasıtasıyla elden ele dolaşır.

biziajans.com'dan sipariş vereceğiniz el ilanlarınız, farklı ebat seçenekleri ve farklı tasarım çeşitleri ile istediğiniz renk ve boyutta üretilir. İnternet sitemizden sizi yönlendirerek hazırlayabileceğiniz tasarımlarla işiniz kolaylaşır.

El ilanının her iki yönünü de arkalı önlü baskı yoluyla kullanabilirsiniz. El ilanlarınızı hazırlarken müşterilerinize mesajınızı açık ifadelerle, kısa ve anlaşılabilir şekilde anlatmalısınız. Bu, düzgün ve faydalı bir el ilanı üretmenin en isabetli yoludur.

El İlanı Baskısı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Mevcut tasarımları incelemek, kendi ilanınızı hazırlarken size yardımcı olabilir.
  • El ilanınızı hazırlarken karşı tarafın ilgisini çekmeniz gerekir. Tasarımınızı oluşturuken, renk ve yazı tipi seçimine dikkat edin.
  • Düz metinler yerine dikkat çekici başlıklar sunmak daha iyi olur. Mesajınızı bu şekilde sunmak, el ilanınızın okunma oranını artıracaktır.
  • Akılda kalıcı sloganlar ve özellikle son cümlenin vurucu olması iyi bir yoldur.

bizimajans.com'dan verebilirsiniz el ilan siparişleri de diğer ürünlerimizde olduğu gibi 24 saat içinde kargoya verilir.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

KDV Hariç Fiyat : 499,50TL
Birim Fiyat:1,00TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar