kitap bastırmak

Kitap Baskı Özellikleri

İç Sayfa Baskısı: Tek Renk (Siyah Beyaz) Dijital TABAKA Baskı teknolojisi ile basılır.

Kapak Baskısı: 4 renk

Kapak Kâğıdı: 170 gr./ 300 gr. /350 gr.  Mat Kuşe

Selefon: Parlak veya Mat

Cilt: Amerikan Cilt, Tel Dikiş (Kapak Gramajı İç Sayfalarla Aynı), Tel Dikiş (Kapak Gramajı Farklı), Sıvama Sert Kapak, Spiralli

Tel dikiş kitap hazırlarken sayfa sayısının 4'ün katları olmak şartıyla en az 8 ve en çok 64 sayfa olmasına dikkat ediniz.

64 sayfa ve altı için Tel Dikiş cildi tercih ediniz.

Dijital TABAKA Baskı: Prestij ve yüksek kalite istenilen, renk ve görsel yoğunluğun fazla olduğu kitapların basımında tercih edilir. Yüksek kalite ve hızlı baskı ihtiyaçlarınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz. Katalog, albüm, faaliyet raporu, konu anlatım kitapları, roman, hikâye, akademik ve ders kitaplarının basımında idealdir.

Amerikan Cilt: Sayfaların sırttan tutkallanıp birleştirilmesi ve karton kapak takılmasıyla oluşan bir ciltleme şeklidir. Günümüzde roman, hikâye, ders kitabı vb. ürünlerde yaygın olarak kullanılır.

Tel Dikiş Cilt: İç içe geçmiş forma türü baskıların tel dikiş ile ciltlenmesi sonucu oluşan kitap türüdür. Az sayfalı katalog, dergi, soru kitapçığı, deneme kitapçığı ve test kitapçıkları için tercih edilir.

İplik Dikiş: Çok sayfalı ve uzun süre dayanıklılık istenilen işlerde tercih edilir. İplik dikiş yönteminde baskısı yapılan formalar sırtlarından iplikle dikildikten sonra kapak takmaya gönderilir. Çok sayfalı, 115 gr. ve üzeri kâğıt baskılarında cilt sağlamlığını artırmak için iplik dikişi öneriyoruz. Bu yöntemde üretim süresi 2-3 gün uzayacaktır.

ISBN ve Bandrol talep edilmesi durumunda buradaki kitap sözleşmesini doldurup imzalayınız. İmzaladığınız formu dijital ortama aktarıp kitap içeriğiniz ile birlikte sipariş esnasında göndermelisiniz.

ISBN ve bandrol talep edilmesi durumunda sipariş en az 50 adet olmalıdır. Bununla birlikte 10 adet kitap, Kütüphaneler Genel Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Derleme Müdürlüğü gibi resmî kurumlara gönderileceği için sipariş adeti +11 fazla olacak şekilde hesaplanmalıdır.

Kitap Sözleşmesini buradan indirebilirsiniz.

Kaliteli Kitap Bastırmak

Bir yazıya emek vermiş ve onun üzerinde çalışmış olan herkes, yazısının en iyi platformlarda yayınlanmasını ve okunmasını ister. Yazıdan çok daha kapsamlı olan kitap yazanlar için ise belirtilen istek çok daha yüksektir. Bir kitaba emek vermiş bu kişiler, kaliteli kitap bastırmak ister ve okuyucusunun kitabını severek almasını hedefler. Bir kitabı gerçek anlamda kitap yapan şey onun somutlaştırılması yani kitap baskı işlemlerine tâbi tutulmasıdır.

Kitap yayınlamak isteyenler için kalite bir haktır ve kitap basım yapan firmamız gibi matbaalar bu hakka saygı duyarak işlerini başarıyla tamamlamalıdır. İncelemekte olduğunuz ürün çeşidimizde siyah-beyaz kitap baskı seçeneği, dijital tabaka baskı özelliğiyle birlikte sunulmaktadır.

Dijital Tabaka Baskı Kitap

Dijital tabaka kitap bastırmak isteyenler için görmekte olduğunuz ürünümüz avantajlarıyla öne çıkmaktadır. Bu üretim çeşidimiz, yüksek kalitede sonuç almak ve siyah-beyaz baskıya ihtiyaç duyanlar için uygundur. Özellikle hikâye kitabı bastırmak, katalog baskı, albüm ve faaliyet raporu baskısı, ders kitabı baskısı ve konu anlatımlı kitap baskısı gibi baskı kalitesinin oldukça önem arz ettiği taleplerde, dijital tabaka baskı seçeneği bir nevi gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kitap Çıkarma Maliyeti

Matbaada kitap bastırmak için talepte bulunanlara piyasadaki en uygun fiyatları sunan firmamız, müşterilerinin memnuniyetini şirket politikasının merkezine yerleştirmiş durumdadır. Bu nedenle siparişlerin verilmesinin akabinde sayfalarımızda belirtilen kitap adedini, çok kısa bir süre içerisinde siz değerli müşterilerine teslim etmektedir. Kitap çıkarma maliyeti avantajlarının yanı sıra ödeme kolaylıklarını sunan firmamız, yüksek kalitede kitap baskı işlemlerini tamamlamakta ve kitap basan matbaalar arasında tüm bu avantajlarıyla öne çıkmaktadır.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

Lütfen sayfa sayısı girmeden önce kitabınızın talep ettiğiniz ebatta olduğundan emin olunuz.
KDV Hariç Fiyat : 500,00TL
Birim Fiyat:500,00TL

İç Sayfa Yükleme Seçeneği

Ürün sepete eklendikten sonra ve alışveriş sepetinde yeniden düzenledikten sonra da içerik sayfasını yükleyebilirsiniz. Ya da sipariş tamamlandıktan sonra sipariş numaranızı belirterek dosyalarınızı bilgi@bizimdijital.com adresine gönderebilirisiniz. Büyük boyutlu dosyalar için "www.wetransfer.com" adresini kullanabilirsiniz.
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif görsel yükleyiniz
50 max file size
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif formatlarında dosya yükleyiniz
İçeriği yükleyiniz
Dosya seç
Buraya bir dosya sürükle

İşleniyor...

Kapak Dosyası Yükleme Seçeneği

Ürün Yorumu